1 / 6
Foto e Tastierë Akko 3098B PlusAkko V3 Pro Cream Yellow RGB LED, US
Foto e Tastierë Akko 3098B PlusAkko V3 Pro Cream Yellow RGB LED, US
Foto e Tastierë Akko 3098B PlusAkko V3 Pro Cream Yellow RGB LED, US
Foto e Tastierë Akko 3098B PlusAkko V3 Pro Cream Yellow RGB LED, US
Foto e Tastierë Akko 3098B PlusAkko V3 Pro Cream Yellow RGB LED, US
Foto e Tastierë Akko 3098B PlusAkko V3 Pro Cream Yellow RGB LED, US

Tastierë Akko 3098B PlusAkko V3 Pro Cream Yellow RGB LED, US

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
101.56 €
83.79 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 69.83 €
Ju kurseni 17.76 €
-18%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
30 prill 2024 - 01 maj 2024
Shqipëri, të tjera
01 maj 2024 - 02 maj 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Koha e reagimit [ms]:
1
Ndriçim i pasëm:
Ngjyra:
Zezë
Rruga e aktivizimit [mm]:
2
Thellësia [mm]:
134
Forca e aktivizimit [cN]:
50
Lloji i baterisë:
E integruar
Gjerësia [mm]:
382
Formati i tastierës:
Standard (100%)
Paraqitja:
US
Lidhje:
Pa tela
Ngjyra e dritës së pasme:
RGB
Lloji i ndërprerësit:
Mekanike
Sektori i switch-it:
Linear
Tabela e dimensioneve:
en.akkogear.com
Data e lansimit:
17. 10. 2023
Dritë virtuale:
06925758626309
EAN:
6925758626309
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Tastierë Akko 3098B PlusAkko V3 Pro Cream Yellow RGB LED, US
83.79 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo