1 / 2
Foto e Tastierë dhe Maus Set Genius KM-200, EN / SK
Foto e Tastierë dhe Maus Set Genius KM-200, EN / SK

Tastierë dhe Maus Set Genius KM-200, EN / SK

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
29.76 €
25.78 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 21.48 €
Ju kurseni 3.98 €
-14%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
04 qershor 2024 - 05 qershor 2024
Shqipëri, të tjera
05 qershor 2024 - 06 qershor 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Rritni produktivitetin tuaj në zyrë ose në shtëpi me një tastierë dhe mausin optik të dizajnuar për përdorim të përshtatshëm. Performanca e tastierës siguron punë të qetë dhe të besueshme. Falë dizajnit të tij ergonomik, mausi përshtatet në mënyrë të përkryer si në dorën e majtë ashtu edhe në atë të djathtë. Senzori i ndjeshmërisë ju lejon të vendosni vlerën e saj deri në 1000 dpi me një buton të vetëm. Ka 3 butona dhe një rrotë mekanike. Ofron saktësi, efikasitet dhe shpejtësi. Tastiera me paraqitjen çeke të tasteve ka butona të programueshëm që do ta bëjnë punën tuaj më të shpejtë dhe më të lehtë. Të dy pajisjet lidhen me kompjuter apo laptop përmes kabllos me gjatësi prej 1.5m me konektor USB.

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Me maus:
Ngjyra:
Zezë
Numri i butonave:
3
Gjatësia e kabllos [m]:
1.5
Konektor:
USB
Uebfaqja e prodhuesit:
geniusnet.com.tw
Renditja/shfaqja:
CZ, SK
Lloji i tastierës:
Membrana
Teknologjia:
USB-A
Tasti Shift:
I gjatë
Gjerësia [mm]:
449.92
Enter:
dy linjëshe
Lartësia [mm]:
25.19
Trashësia [mm]:
178.56
Pesha [g]:
510.5
Sensor i lëvizjes:
Optik
EAN:
4710268256236
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Tastierë dhe Maus Set Genius KM-200, EN / SK
25.78 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo