1 / 25
E shitur
Foto e Tastierë Logitech G213 Prodigy Gaming, e zezë, US
Foto e Tastierë Logitech G213 Prodigy Gaming, e zezë, US
Foto e Tastierë Logitech G213 Prodigy Gaming, e zezë, US
Foto e Tastierë Logitech G213 Prodigy Gaming, e zezë, US
Foto e Tastierë Logitech G213 Prodigy Gaming, e zezë, US
Foto e Tastierë Logitech G213 Prodigy Gaming, e zezë, US
Foto e Tastierë Logitech G213 Prodigy Gaming, e zezë, US
Foto e Tastierë Logitech G213 Prodigy Gaming, e zezë, US
Foto e Tastierë Logitech G213 Prodigy Gaming, e zezë, US
Foto e Tastierë Logitech G213 Prodigy Gaming, e zezë, US
Foto e Tastierë Logitech G213 Prodigy Gaming, e zezë, US
Foto e Tastierë Logitech G213 Prodigy Gaming, e zezë, US
Foto e Tastierë Logitech G213 Prodigy Gaming, e zezë, US
Foto e Tastierë Logitech G213 Prodigy Gaming, e zezë, US
Foto e Tastierë Logitech G213 Prodigy Gaming, e zezë, US
Foto e Tastierë Logitech G213 Prodigy Gaming, e zezë, US
Foto e Tastierë Logitech G213 Prodigy Gaming, e zezë, US
Foto e Tastierë Logitech G213 Prodigy Gaming, e zezë, US
Foto e Tastierë Logitech G213 Prodigy Gaming, e zezë, US
Foto e Tastierë Logitech G213 Prodigy Gaming, e zezë, US
Foto e Tastierë Logitech G213 Prodigy Gaming, e zezë, US
Foto e Tastierë Logitech G213 Prodigy Gaming, e zezë, US
Foto e Tastierë Logitech G213 Prodigy Gaming, e zezë, US
Foto e Tastierë Logitech G213 Prodigy Gaming, e zezë, US
Foto e Tastierë Logitech G213 Prodigy Gaming, e zezë, US

Tastierë Logitech G213 Prodigy Gaming, e zezë, US

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
101.53 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 84.61 €

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Logitech sjell tastierën e mahnitshme të emëruar G213 Prodigy e cila do iu jep një avantazh të dukshëm taktik kunddrejt kundërshtarëve tuaj me shpejtësinë reaguese dhe dizajnin e saj modern. Tastierë e shpejtë G213 iu ofron shpejtësi reagimi deri në 4 herë më të shpejtë sesa tastierat e zakonshme. Butonat janë të pajisur me platformën anti-ghosting që iu mundëson të shtypni disa butona në të njëjtën kohë në mënyrë që të kontrolloni çdo detaj të lojërave tuaja. Drita të pasme me 16.8 milion variacione ngjyrash Jepini sistemit tuaj një aftësi unike me 5 drita të pasme individuale që iu sjellin deri në 16.8 milionë variacione të ndryshme ngjyrash. Përshtatini ngjyrat për setin tuaj, lojëra specifike apo thjeshtë mbajeni ngjyrën tuaj të preferuar. Për të modifikuar tastierën në profile të ndryshme iu nevojitet softueri LGS ( Logitech Gaming Software). Rezistente ndaj materieve të lëngshme Tastiera është pajisur që të qëndroj e fortë edhe në rast të aksidenteve. Produkti është konstruktuar me rezistencë ndaj lëngjeve që mund të biejnë mbi të aksidentalisht dhe ndaj pluhurit. Përdoreni më gjatë se zakonisht Mbajeni tastierën në çfarëdo pozite që juve ju përshtatet dhe evitoni lodhjen në hapësirën për mbajtjen e kyçeve të dorës në mënyrë që t’a përdorni aksesorin me rehati afatgjate. Poashtu, tastiera vjen me butona të veçantë për kontrollimin e muzikës tuaj dhe kjo do iu mundësoj të luani, pauzoni dhe ndalni muzikën apo videon tuaj. Gjithashtu mund të rreguloni zërin dhe të ndërroni këngën thjeshtë duke klikuar në një buton.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lojë:
Ndriçimi i pasmë:
Drita e pasme:
Ngjyra:
Zezë, Zezë
Ngjyra e tasteve:
Zezë
Lartësia [mm]:
33
Lidhës:
USB
Thellësia [mm]:
218
Trashësia [mm]:
218
Ueb-i i prodhuesit:
Logitech.com
Gjerësia [mm]:
452
Renditja/shfaqja:
US
Lloji i tastierës:
Membrana
Pesha [g]:
1000
Përqindja e dështimit:
0,00 %
Gjatësia e kabllos [m]:
1,8
Lansuar:
6 Shtator 2016
Teknologjia:
USB-A
Pajisje speciale:
Taste për multimedia, Çelësat multimedialë
Enter:
Dvourádkový
Tasti Shift:
Dlouhý
Formati i tastierës:
Standard (100%)
Sinkronizim të RGB:
Logitech Lightsync
Besueshmëria:
99 %
Lidhje:
Me tela
Lloji i ndërprerësit:
Membranë
Përcaktimi:
Lojra
Paraqitja:
US
Lloji i ndriçimit:
E zezë
Pjesa e dorës:
Inputet:
me dy vija
Ngjyra e dritës së pasme:
RGB
Kodi i prodhuesit:
920-008093
Zhvendosje majtas:
e gjatë
Ngjyra e pasme:
RGB
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
5099206065970
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Tastierë Logitech G213 Prodigy Gaming, e zezë, US
101.53 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo