1 / 8
E shitur
Foto e Tastierë Logitech G613, US, e zezë
Foto e Tastierë Logitech G613, US, e zezë
Foto e Tastierë Logitech G613, US, e zezë
Foto e Tastierë Logitech G613, US, e zezë
Foto e Tastierë Logitech G613, US, e zezë
Foto e Tastierë Logitech G613, US, e zezë
Foto e Tastierë Logitech G613, US, e zezë
Foto e Tastierë Logitech G613, US, e zezë

Tastierë Logitech G613, US, e zezë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
183.05 €
163.15 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 135.95 €
Ju kurseni 19.91 €
-11%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Ky është një tastierë e fuqishme e lojrave, e cila përdor USB LIGHTSPEED dhe lidhjen Bluetooth. Deri në 8 pajisje mund të lidhen në të njëjtën kohë. Ofron 6 taste të rregullueshme dhe ndërprerësa Romer-G me jetëgjatësi deri në 70 milionë klikime. Furnizohet me energji nga dy bateri AA (të përfshira). Jeta e tyre zgjatë deri në 18 muaj. Është e pajisur me një tregues LED për nivelin e energjisë. Është e përputhshme me sistemet operative: Windows, Mac, Chrome OS, Android dhe iOS. Ka etiketa amerikane. Paketa përfshin një mbajtës për celular dhe një kabllo USB.
Alternativa:
Logitech Romer-G Tactile
Dizajnuar për:
Kompjuter
Enter:
Dvourádkový
Formati i tastierës:
Standard (100%)
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit, 1 vit
Inputet:
me dy vija
Kodi i prodhuesit:
920-008393
Kodi:
920-008393
Koha e reagimit [ms]:
1
Lidhës:
USB
Lidhje:
Pa tela
Lloji i ndërprerësit:
Mekanike
Lloji i ndriçimit:
E zezë
Lloji i tastierës:
Mekanike, Romer-G
Lojë:
Marka e prizës:
Logitech
Ngjyra:
Zezë, Zezë
Ngjyra e tasteve:
Zezë
Pa tela:
Pajisje speciale:
Taste për multimedia, Çelësat multimedialë
Paraqitja:
US
Përcaktimi:
Lojra
Pesha [g]:
1 140
Pjesa e dorës:
Prodhuesi:
Logitech, Logitech
Renditja/shfaqja:
US
Sektori i switch-it:
Tactile
Tasti Shift:
Dlouhý
Teknologji Wireless:
Bluetooth
Teknologjia:
USB-A
Teknologjia pa tela:
Bluetooth
Thellësia [mm]:
216
Trashësia [mm]:
33
Ueb-i i prodhuesit:
Logitech.com
Zhvendosje majtas:
e gjatë
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
5099206074934
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Tastierë Logitech G613, US, e zezë
163.15 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo