1 / 3
Foto e Tastierë + maus Genius KM-8100
Foto e Tastierë + maus Genius KM-8100
Foto e Tastierë + maus Genius KM-8100

Tastierë + maus Genius KM-8100

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
35.63 €
30.67 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 25.56 €
Ju kurseni 4.96 €
-14%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
01 korrik 2024 - 02 korrik 2024
Shqipëri, të tjera
01 korrik 2024 - 02 korrik 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Ky set përfshin tastierë me wireless dhe maus optikë për përdorim të përditshëm. Falë dizajnit ergonomik përshtatet me dorën e majtë dhe të djathtë. Ka senzor me ndjeshmëri 1000 dpi dhe tre butona me rrotë mekanike. Ndërsa tastiera ka sistem çek shkronjash.

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Me maus:
Pa kabllo:
Ngjyra:
Zezë
Numri i butonave:
3
Konektor:
USB
Teknologjia Wireless:
Radio frekuencë
Uebfaqja e prodhuesit:
geniusnet.com.tw
Pesha [g]:
488
Renditja/shfaqja:
CZ, SK
Lloji i tastierës:
Membrana
Trashësia [mm]:
167.06
Enter:
I gjerë
Sensor i lëvizjes:
Optik
EAN:
4710268256267
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Tastierë + maus Genius KM-8100
30.67 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo