1 / 5
Foto e Tastierë me wireless dhe touchpad Logitech K400 Plus
Foto e Tastierë me wireless dhe touchpad Logitech K400 Plus
Foto e Tastierë me wireless dhe touchpad Logitech K400 Plus
Foto e Tastierë me wireless dhe touchpad Logitech K400 Plus
Foto e Tastierë me wireless dhe touchpad Logitech K400 Plus

Tastierë me wireless dhe touchpad Logitech K400 Plus

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
66.59 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 55.49 €

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
03 qershor 2024 - 04 qershor 2024
Shqipëri, të tjera
04 qershor 2024 - 05 qershor 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Shënim: Tastiera tek pjesa numerike ka disa simbole çeke. Klikoni këtu për ta parë radhitjen e tyre.

Logitech është një prej prodhuesve lider të pajisjeve hyrëse. Së fundmi, kjo kompani ka sjellur këtë tastierë me wireless K400 Plus. Avantazh i kësaj tastiere është touchpad-i i integruar. Me anë të këtij touchpad-i të integruar, kjo tastierë funksionon në mënyrë të shkëlqyer. Në anën e djathtë posedon këtë touchpad me një palë butona bazik, ndërsa në anën tjetër gjendet butonat e tjerë klasik. Kjo tastierë lidhet me wireless dhe mban lidhjen me sinjalin kryesor deri në 10 m.

Kodi i prodhuesit:
920-007151
Lansuar:
16 Qershor 2015
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Teknologjia:
USB
Pesha [g]:
390
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë
Renditja/shfaqja:
Çeke
Gjerësia [mm]:
354.3
Touchpad:
Prodhuesi:
Logitech
Ueb-i i prodhuesit:
Logitech.com
Lloji i tastierës:
Membranë
Lartësia [mm]:
23.5
Trashësia [mm]:
139.9
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
5099206059481
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Tastierë me wireless dhe touchpad Logitech K400 Plus
66.59 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo