1 / 3
Foto e Tastierë YENKEE YKB 2020CS WL PRIME, e zezë
Foto e Tastierë YENKEE YKB 2020CS WL PRIME, e zezë
Foto e Tastierë YENKEE YKB 2020CS WL PRIME, e zezë

Tastierë YENKEE YKB 2020CS WL PRIME, e zezë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
26.62 €
24.64 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 20.53 €
Ju kurseni 1.98 €
-8%

Vetëm edhe 4
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
29 prill 2024 - 30 prill 2024
Shqipëri, të tjera
29 prill 2024 - 30 prill 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Tastiera moderne e fuqishme me reagime perfekte është një zgjidhje e përshtatshme për punën tuaj të përditshme në shtëpi dhe në zyrë. Tastiera është e pajisur me taste të profilit të ulët me një membranë të heshtur, duke siguruar shtypje komode dhe të qetë. Tastet multimedialë ju lejojnë të lëshoni dhe kontrolloni aplikacionet më të përdorura me shtypjen e një tasti të vetëm. Energjia sigurohet nga bateritë 1x AAA me jetëgjatësi. Treguesi LED ju informon në mënyrë të besueshme kur bateria duhet të zëvendësohet. Dizajni ergonomik i reziston me besueshmëri ngarkesave të mëdha dhe spërkatjeve. Funksion Plug and Play. Dimensionet 440 x 135 x 22 mm. Ndërfaqe USB.

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Pa kabllo:
Ngjyra:
Zezë
Ngjyra e tasteve:
Zezë
Trashësia [mm]:
135
Lloji i baterisë:
AAA
Teknologjia Wireless:
Radio frekuencë
Renditja/shfaqja:
Çeke
Lloji i tastierës:
Membrana
Enter:
Dvourádkový
Tasti Shift:
Dlouhý
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8590669298419
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Tastierë YENKEE YKB 2020CS WL PRIME, e zezë
24.64 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo