1 / 2
Foto e Telefon Grandstream DP730, për stacionet bazë DP750 dhe DP752
Foto e Telefon Grandstream DP730, për stacionet bazë DP750 dhe DP752

Telefon Grandstream DP730, për stacionet bazë DP750 dhe DP752

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
157.33 €
126.94 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 105.78 €
Ju kurseni 30.39 €
-20%

Vetëm edhe 3
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
18 dhjetor 2023 - 19 dhjetor 2023
Shqipëri, të tjera
19 dhjetor 2023 - 20 dhjetor 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Telefon i fuqishëm për zyra për rrjetet VoIP, i cili krenohet me një gamë të madhe (deri në 400 metra jashtë) dhe funksionim të gjatë me një karikim të vetëm (koha e bisedës deri në 40 orë). Ai ofron një numër karakteristikash të përparuara, të cilat përfshijnë deri në 10 llogari SIP, ekran me ngjyra 2.4 " dhe tingull HD. Pajisjet gjithashtu përfshijnë senzorë të afërsisë dhe një përshpejtues, një tastierë me ndriçim dhe një modalitet tingëllues. Ndërfaqja përfshin: lidhës 3.5 mm për kufje, microUSB për karikim alternativ.
Lansuar:
12. 6. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i produktit:
Telefon
Teknologji Wireless:
DECT
Codecs:
G.711µ, G.711A, G.722, G.723.1, G.726, G.729AB, iLBC, OPUS
Audiokonferencë:
Deri në 3 thirrje
Numri i llogarive SIP:
10
Kodi:
DP730
Besueshmëria:
100 %
Pesha g:
180
Madhësia e ekranit inç:
2.4
Prodhuesi:
Grandstream
Ueb-i i prodhuesit:
Grandstream.com
Lloji i ekranit:
Ngjyrë, me ndriçim të pasmë
Protokol VoIP:
SIP
EAN:
6947273702757
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Telefon Grandstream DP730, për stacionet bazë DP750 dhe DP752
126.94 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo