1 / 2
E shitur
Foto e Telefon Grandstream GXP2140
Foto e Telefon Grandstream GXP2140

Telefon Grandstream GXP2140

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
193.34 €
171.63 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 143.02 €
Ju kurseni 21.71 €
-12%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Ky telefon IP është i përshtatshëm për biznese të vogla dhe të mesme si dhe për përdorim shtëpiak. Ky telefon ka një ekran 4.3'' LCD me rezolucion 480 x 272 p dhe është i pajisur dy porte LAN RJ-45. Ka të integruar një port USB dhe teknologjinë Bluetooth. Zëri gjatë thirrjeve transmetohet me një kualitet të lartë, qartë dhe pastër. Memoria e këtij telefoni mundëson regjistrimin e mbi 2000 kontakteve. Ia vlen të ceket edhe mundësia e realizimit të thirjeve grupore deri në 5 persona.
Kodi i prodhuesit:
GXP2140
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i produktit:
Telefon
Teknologji Wireless:
Bluetooth
Taste të personalizueshëm:
4
Numri i porteve RJ-45:
2
PPPoE:
LAN:
Shpejtësia LAN:
10/100/1000 Mbps
Audiokonferencë:
Deri në 3 thirrje
Numri i llogarive SIP:
4
Prodhuesi:
Grandstream
Ueb-i i prodhuesit:
Grandstream.com
Lloji i ekranit:
Me ngjyra
Madhësia e ekranit [inç]:
4.3
Protokol VoIP:
SIP
EAN:
6947273701354
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Telefon Grandstream GXP2140
171.63 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo