1 / 1
Foto e Telekomandë - iGET SECURITY M3P5

Telekomandë - iGET SECURITY M3P5

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
22.79 €
20.80 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 17.34 €
Ju kurseni 1.99 €
-9%

Vetëm edhe 9
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
04 qershor 2024 - 05 qershor 2024
Shqipëri, të tjera
05 qershor 2024 - 06 qershor 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Rrit sigurinë e shtëpisë tuaj me iGET SECURITY M3P5. Kjo telekomandë është një hallkë e rëndësishme për një sistem kontrolli të përshtatshëm. Thjesht bashkëngjitni telekomandën, për shembull në një çelës me 4 butona me ikona, atëherë ju lehtë mund të aktivizoni ose çaktivizoni alarmin, apo thërrisni SOS. Telekomanda është dizajnuar për sistemet e alarmit iGET SECURITY M3. Jetëgjatësia e baterisë dhe konsumi i ulët i energjisë siguron funksionim për një kohë të gjatë.
Kodi i prodhuesit:
M3P5
Lansuar:
24 Maj 2016
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Fokus:
Komandim, kyçje, çkyçje
Protokol:
Sipas dëshirës
Prodhuesi:
IGET
EAN:
8594177650363
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Telekomandë - iGET SECURITY M3P5
20.80 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo