1 / 10
Foto e Televizor Samsung UE75CU7172, 75" (189cm), 4K UHD, i zi
Foto e Televizor Samsung UE75CU7172, 75" (189cm), 4K UHD, i zi
Foto e Televizor Samsung UE75CU7172, 75" (189cm), 4K UHD, i zi
Foto e Televizor Samsung UE75CU7172, 75" (189cm), 4K UHD, i zi
Foto e Televizor Samsung UE75CU7172, 75" (189cm), 4K UHD, i zi
Foto e Televizor Samsung UE75CU7172, 75" (189cm), 4K UHD, i zi
Foto e Televizor Samsung UE75CU7172, 75" (189cm), 4K UHD, i zi
Foto e Televizor Samsung UE75CU7172, 75" (189cm), 4K UHD, i zi
Foto e Televizor Samsung UE75CU7172, 75" (189cm), 4K UHD, i zi
Foto e Televizor Samsung UE75CU7172, 75" (189cm), 4K UHD, i zi

Televizor Samsung UE75CU7172, 75" (189cm), 4K UHD, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
1,113.53 €
1,074.75 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 895.63 €
Ju kurseni 38.78 €
-3%

Vetëm edhe 2
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
18 korrik 2024 - 19 korrik 2024
Shqipëri, të tjera
19 korrik 2024 - 20 korrik 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Një televizor Samsung i nivelit të lartë që do të krijojë një atmosferë gjithëpërfshirëse plot imazh dhe zë të përsosur në shtëpinë tuaj. Televizori është i pajisur me Motion Tracking Sound, i cili krijon tingull autentik rrethues duke përdorur altoparlantët anësor, të sipërm dhe të poshtëm. Përveç kësaj, ai ka një funksion Adaptive Sound për tingull të balancuar. Ky televizor ka një rezolucion 4K (3840 x 2160 piksel). Televizori ka një sintonizues DVB-T/T2/C /S/S2 me HEVC/H.265 dhe mbështetje HDR/HDR10+/HLG për një imazh cilësor. Ka lidhësit 3x HDMI 2.1 (eARC), 2x USB 2.0, 1x LAN, 1x dalje audio optike dhe 1× Cl+ (1.4). Mbështet shërbimet HbbTV 2.0 dhe IPTV si Skylink, iTunes TV dhe Airplay.

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HDMI:
WLAN [WiFi]:
USB:
LAN:
CI [Common Interface]:
Mbështetje për H.265 [HEVC]:
Shfletues Interneti [ueb]:
Bluetooth:
HbbTV:
Audio optike:
EPG:
Montim në mur:
Konsumi i energjisë [kWh/1000h]:
129
Konsumi në HDR [kWh/1000h]:
229
Uebfaqja e prodhuesit:
samsung.cz
Trashësia [mm]:
341
Rezolucioni origjinal:
3840 x 2160 (4K UHD)
Lloji i ndriçimit të pasëm:
Edge LED
Lartësia pa bazë [mm]:
958
Teknologjia e TV:
HDR10, HLG, LED, Smart
Përmasat e mbajtëses VESA:
400 x 400
Lloji i akorduesit:
DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 (HEVC)
Klasa e energjisë:
F
HDMI [eARC/ARC]:
Pesha pa bazë [kg]:
30,4
Në dispozicion nga:
8. 3. 2023
EAN:
8806094853636
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Televizor Samsung UE75CU7172, 75" (189cm), 4K UHD, i zi
1,074.75 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo