1 / 1
Foto e Drum OKI C810/C830, i zi

Drum OKI C810/C830, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
195.31 €
173.60 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 144.67 €
Ju kurseni 21.71 €
-12%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
02 maj 2024 - 03 maj 2024
Shqipëri, të tjera
03 maj 2024 - 04 maj 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Ky është një drum me ngjyrë të zezë për pajisje printimi. I destinuar për modelet si OKI C810, C830 dhe MC860, produkti ofron printim kualitativ për 20,000 faqe A4 me mbulueshmëri standarde prej 5%. Ai mund të instalohet lehtësisht dhe ofron rezultate të shkëlqyera dhe sukses të garantuar për secilën kopje. Rezistencë e lartë ndaj shlyerjes së përmbajtjes. OKI Printing Solutions ofron outpute të kualitetit të lartë me pak shpenzime.
Kodi i prodhuesit:
44064012
Lansuar:
13 Gusht 2011
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Aksesorë origjinal:
I përdorshëm me:
OKI C801, OKI C801dn, OKI C801n, OKI C810, OKI C810dn, OKI C810n, OKI C821, OKI C830, OKI C830dn, OKI C830n, OKI MC851, OKI MC860, OKI MC861
Prodhuesi:
OKI
Ueb-i i prodhuesit:
Oki.com
Lloji i pajisjes:
Drum
Për printer:
OKI
EAN:
5031713043324
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Drum OKI C810/C830, i zi
173.60 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo