1 / 1
Foto e Toner Canon CRG-737, i zi

Toner Canon CRG-737, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
125.95 €
112.06 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 93.38 €
Ju kurseni 13.90 €
-11%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
01 korrik 2024 - 02 korrik 2024
Shqipëri, të tjera
01 korrik 2024 - 02 korrik 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Canon është mes prodhuesve të printerëve të kualitetit të lartë, ndërsa përveç printerëve, kompania prodhon edhe aksesorë të ndryshëm. Kësaj radhe, kompania sjell tonerin me kualitet të lartë, i cili mban ngjyrë të zezë. Për të parë se me cilët printerë përputhet ky toner, ju lutem vizitoni parametrat.
Aksesorë origjinal:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit, 1 vit
I përdorshëm me:
Canon i-SENSYS LBP151dw, Canon i-SENSYS MF211, Canon i-SENSYS MF212w, Canon i-SENSYS MF216n, Canon i-SENSYS MF217w, Canon i-SENSYS MF226dn, Canon i-SENSYS MF229dw, Canon i-SENSYS MF231, Canon i-SENSYS MF232w, Canon i-SENSYS MF237w, Canon i-SENSYS MF244dw, Canon i-SENSYS MF247dw, Canon i-SENSYS MF249dw
Kodi i prodhuesit:
9435B002
Kodi:
9435B002
Lansuar:
15 Tetor 2014, 15. 10. 2014
Lloji i materialit harxhues:
Toner
Lloji i pajisjes:
Toner
Mbulim (%) / Numri i faqeve:
5/2400
Mbulimi (%) / Numri i faqeve:
5/2400
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Zezë
Ngjyra e tonerit (fishek-ut):
E zezë
Për printer:
Canon
Përputhshmëria:
Canon i-SENSYS LBP151dw, Canon i-SENSYS MF211, Canon i-SENSYS MF212w, Canon i-SENSYS MF216n, Canon i-SENSYS MF217w, Canon i-SENSYS MF226dn, Canon i-SENSYS MF229dw, Canon i-SENSYS MF231, Canon i-SENSYS MF232w, Canon i-SENSYS MF237w, Canon i-SENSYS MF244dw, Canon i-SENSYS MF247dw, Canon i-SENSYS MF249dw
Prodhuesi:
Canon, Canon
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com, Canon
EAN:
4549292014501
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Toner Canon CRG-737, i zi
112.06 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo