1 / 1
Foto e Drum Canon C-EXV47 për iR-C250i, C350i, C351iF, C1325iF, C1335iF, i zi

Drum Canon C-EXV47 për iR-C250i, C350i, C351iF, C1325iF, C1335iF, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
186.04 €
166.13 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 138.44 €
Ju kurseni 19.91 €
-11%

Vetëm edhe 1
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
04 qershor 2024 - 05 qershor 2024
Shqipëri, të tjera
05 qershor 2024 - 06 qershor 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
C-EXV47 është drum me ngjyrë të zezë për printerë të serisë së modeleve iR-C250, C350, C351iF, C1325iF, C1335iF nga marka Canon, me një mbulueshmëri deri në 33.000 faqe të printuara. Arsyet e përdorimit të aksesorëve origjinalë janë për shkak të posedimit të garancisë së plotë, jetëgjatësisë dhe standardit me cilësi të lartë të printimit.
Kodi i prodhuesit:
8520B002
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Aksesorë origjinal:
I përdorshëm me:
Canon imageRUNNER ADVANCE C250i, Canon imageRUNNER ADVANCE C350i, Canon imageRUNNER ADVANCE C351iF, Canon imageRUNNER C1325iF, Canon imageRUNNER C1335iF
Mbulim (%) / Numri i faqeve:
5/36500
Prodhuesi:
Canon
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com
Lloji i pajisjes:
Drum
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Zezë
Për printer:
Canon
EAN:
5712505748305
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Drum Canon C-EXV47 për iR-C250i, C350i, C351iF, C1325iF, C1335iF, i zi
166.13 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo