1 / 1
Foto e Toner për printerët OKI 46507615

Toner për printerët OKI 46507615

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
374.31 €
320.54 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 267.12 €
Ju kurseni 53.77 €
-14%

Vetëm edhe 6
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
24 qershor 2024 - 25 qershor 2024
Shqipëri, të tjera
24 qershor 2024 - 25 qershor 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Toneri me nr.46507615 me ngjyrë të zezë për printer OKI C712. Jetëgjatësia e baterisë shkon deri në 11,500 faqe A4 me mbulim 5%. Tonerët OKI janë të lehtë për të instaluar, ofrojnë rezultate të shkëlqyera, garanci afatgjate, cilësi të lartë në çdo kopje dhe me rezistencë të fortë. OKI Printing Solutions janë zhvilluar dhe prodhuar sipas standardeve më të fundit për të siguruar performancën maksimale printim sa më efikas.
Kodi i prodhuesit:
46507615
Lansuar:
6 Dhjetor 2016
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Aksesorë origjinal:
I përdorshëm me:
OKI C712dn, OKI C712n
Mbulim (%) / Numri i faqeve:
5/11500
Prodhuesi:
OKI
Ueb-i i prodhuesit:
Oki.com
Lloji i pajisjes:
Toner
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Kaltër (cyan)
Për printer:
OKI
EAN:
5031713068518
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Toner për printerët OKI 46507615
320.54 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo