1 / 1
Foto e Toner Samsung CLT-C5082L / ELS, i kaltër

Toner Samsung CLT-C5082L / ELS, i kaltër

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
198.83 €
186.22 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 155.18 €
Ju kurseni 12.61 €
-7%

Vetëm edhe 2
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
18 dhjetor 2023 - 19 dhjetor 2023
Shqipëri, të tjera
19 dhjetor 2023 - 20 dhjetor 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Toneri CLT-C5082L / ELS është i projektuar për printerët laserik Samsung. Avantazhi i tonerit origjinal është se ofron 100% përputhje me produktet e caktuara të Samsung, si dhe cilësia e printimit është shumë e lartë, gjë që nuk të arrihet më një toner fals. Për këtë toner, prodhuesi garanton jetëgjatësi deri në 4000 faqe me mbulim standard 5%.
Kodi i prodhuesit:
CLT-C5082L/ELS
Lansuar:
10 Maj 2011
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Aksesorë origjinal:
I përdorshëm me:
Samsung CLP-620, Samsung CLP-620ND, Samsung CLP-670, Samsung CLP-670N, Samsung CLP-670ND, Samsung CLX-6220, Samsung CLX-6220FX, Samsung CLX-6250
Mbulim (%) / Numri i faqeve:
5/4000
Prodhuesi:
Samsung
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz
Lloji i pajisjes:
Toner
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Kaltër (cyan)
Për printer:
Samsung
EAN:
191628449057
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Toner Samsung CLT-C5082L / ELS, i kaltër
186.22 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo