1 / 3
E shitur
Foto e Toner Samsung MLT-D101X, i zi
Foto e Toner Samsung MLT-D101X, i zi
Foto e Toner Samsung MLT-D101X, i zi

Toner Samsung MLT-D101X, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
92.93 €
85.01 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 70.84 €
Ju kurseni 7.92 €
-9%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Toneri është i projektuar për printerët laserik Samsung ML-2160, 2165 dhe 2165w; SF-760P; SCX-3400, 3405, 3405W, 3400F, 3405F dhe 3405FW. Ky është toner origjinal dhe mban ngjyrë të zezë. Produkti, i cili ofron kualitet maksimal printimi, mund t’i printojë rreth 700 faqe me një mbuueshmëri standarde prej 5%.
Kodi i prodhuesit:
MLT-D101X/ELS
Lansuar:
29 Prill 2014
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Aksesorë origjinal:
I përdorshëm me:
Samsung ML-2160, Samsung ML-2165, Samsung ML-2165W, Samsung SCX-3400, Samsung SCX-3400F, Samsung SCX-3405, Samsung SCX-3405F, Samsung SCX-3405FW, Samsung SCX-3405W, Samsung SF-760P
Mbulim (%) / Numri i faqeve:
5/700
Prodhuesi:
Samsung
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz
Lloji i pajisjes:
Toner
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Zezë
Për printer:
Samsung
EAN:
8806085961715
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Toner Samsung MLT-D101X, i zi
85.01 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo