1 / 1
E shitur
Foto e Toner Samsung MLT-d1042X, i zi

Toner Samsung MLT-d1042X, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
97.87 €
84.02 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 70.02 €
Ju kurseni 13.85 €
-15%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Samsungu qëndron në listën e prodhuesve më të mirë të produkteve elektronike. Kompania kryesisht merret me prodhimin e monitorëve, televizorëve, printerëve, kamerave digjitale, celularëve etj. Tani, ajo ka sjell në treg tonerin Samsung MLT-d1042X, i cili është projektuar për printerët laserik të serisë Samsung ML-1660/1665 dhe të serisë SCX-3200. Toneri mund t’i printojë mbi 700 faqe me një mbulueshmëri standarde prej 5%.
Kodi i prodhuesit:
MLT-D1042X/ELS
Lansuar:
2 Shkurt 2013
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Aksesorë origjinal:
I përdorshëm me:
Samsung ML-1660, Samsung ML-1665, Samsung SCX-3200
Prodhuesi:
Samsung
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz
Lloji i pajisjes:
Toner
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Zezë
Për printer:
Samsung
EAN:
8806085200609
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Toner Samsung MLT-d1042X, i zi
84.02 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo