1 / 4
E shitur
Foto e Topth pastrues Hama "DUST EX"
Foto e Topth pastrues Hama "DUST EX"
Foto e Topth pastrues Hama "DUST EX"
Foto e Topth pastrues Hama "DUST EX"

Topth pastrues Hama "DUST EX"

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
21.55 €
20.61 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 17.17 €
Ju kurseni 0.94 €
-5%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kompania Hama paraqet topthin pastrues DUST EX, i cili ofron pastrim me efikasitet të lartë. Ai është ideal për pastrimin e elektronikës delikate siç janë lentet e kamerës. Ai ka diametër prej 55 mm dhe gjatësi prej 166 mm.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
Kamerë me lente të këmbyeshme, tastierë, lente
Kodi:
5610
Lansuar më:
7. 3. 2019
Lloji i pastruesit:
Topth
Prodhuesi:
Hama
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Topth pastrues Hama "DUST EX"
20.61 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo