Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Kabllo Antena AQ KVA100

Kodi i produktit:
191292
Dizajnuar për:
TV
EAN:
8595122755270
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
10

Si të porosisim në Gjirafa50?

630 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kablloja antenë e ofruar paraqet një opsion të lidhjes së një kutie set-top me një televizor. Produkti në fjalë është një kabllo koaksiale me mbështjellje, Pajise me lidhës antenë M/F. Gjatësia e kabllos është 10 metra. Produktet e AQ janë të dizajnuara për përdorim të përditshëm dhe ofrojnë zgjidhjen e duhur për ju. Në kuadër të gamës së produkteve të kompanisë AW, secili përdorues mund ta gjejë produktin e përshtatshëm për kërkesën e tij.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
TV
EAN:
8595122755270
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
10
Kodi i prodhuesit:
Xkva100
Lansuar:
17 Maj 2016
Lidhësit:
KOAX
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
KOAX (mashkull)
Ngjyra:
Bardhë
Për lidhës:
KOAX (femër)
Prodhuesi:
AQ

Bashkangjitja Kabllo Antena AQ KVA100 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE