Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Mbajtës antene në mur MON STELL SHO 1120 25 cm

Kodi i produktit:
145555
EAN:
8590669089406
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
8590669089406
Lansuar:
27 Shkurt 2014
Prodhuesi:
Stell

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,210 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Stella SHO, i cili është i njohur për prodhimin e tij të mbajtësve për TV, projektues, monitor sjell mbajtës praktik apo antenë satelitore e internetit. Pajisja STELL SHO 1120 është një mbajtës sateliti / antenë interneti, e cila është projektuar për montim në një direk në një distancë prej 250 mm. Dimensionet e mbajtësit janë: 238 x 406 x 250 mm (gjerësi x lartësi x thellësi) dhe diametri i gypave është 42 mm. Kapaciteti maksimal i këtij mbajtësi është 45 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8590669089406
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
8590669089406
Lansuar:
27 Shkurt 2014
Prodhuesi:
Stell
Vendi i origjinës:
Czechia

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE