Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Llambë LED Solight, e zezë

Kodi i produktit:
200246
EAN:
8592957089310
Fluksi i ndriçimit (lm):
700
Fuqia dalëse (W):
12
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Klasa e energjisë:
A+

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
6,250 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Solight LED përdoret si burim drite për kompjuter e pajisur me një USB port si dhe ofron disa profile të ndriçimit. Me të, puna juaj në kompjuter do të jetë shumë më e kënaqshme. Gjithashtu, kjo llambë është e pajisur me një bazë e cila nuk rrëshqet, gjë që mundëson që ajo të qëndroj stabile në sipërfaqen e desktopit. Sa i përket përbërjes, ajo është punuar nga plastika ABS. Dizajni i mire, qëndrueshmëria dhe fleksibiliteti e bëjnë atë një kombinim perfekt. Ndërsa, porti për USB ju mundëson që t'i mbushini me energji pajisjet e tjera elektronike.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8592957089310
Fluksi i ndriçimit (lm):
700
Fuqia dalëse (W):
12
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Klasa e energjisë:
A+
Kodi i prodhuesit:
WO37-B
Lansuar:
8 Tetor 2016
Lloji i produktit:
Llambë LED
Prodhuesi:
Solight

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE