Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.
Ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj
Stacion moti

Filterat e produkteve

Filtro sipas çmimit
Filtro sipas çmimit
Filtro sipas cilësive
Filtro sipas prodhuesit
Të gjithë produktet

Orë dixhitale Oregon BAR206SX, e zezë
7,220 Lekë
Përfshirë TVSH
-4%
Alarm Technoline WT 536
4,860 Lekë 5,030 Lekë
Përfshirë TVSH
Stacion moti Technoline WS 6762
6,760 Lekë
Përfshirë TVSH
-3%
Matës i motit dhe temperaturës Hyundai WS 2468
5,880 Lekë 6,040 Lekë
Përfshirë TVSH
Stacion moti Hyundai WS 2331
5,910 Lekë
Përfshirë TVSH
-8%
Alarm Technoline WT 195
4,480 Lekë 4,830 Lekë
Përfshirë TVSH
-3%
Matës i temperaturës Garni 120 wireless sensor, i bardhë
2,830 Lekë 2,900 Lekë
Përfshirë TVSH
Erëmatës Netatmo
14,240 Lekë
Përfshirë TVSH
Stacion moti Garni 635EL
5,600 Lekë
Përfshirë TVSH
-1%
Stacion i motit GoGEN ME 2930
7,140 Lekë 7,210 Lekë
Përfshirë TVSH
Stacion moti Sencor SWS 9700
17,790 Lekë
Përfshirë TVSH
-5%
Stacion moti Oregon Scientific BAR206RG, rozë / bardhë
5,520 Lekë 5,770 Lekë
Përfshirë TVSH
-2%
Alarm Oregon Scientific RM368PBK
7,150 Lekë 7,230 Lekë
Përfshirë TVSH
Stacion i motit Netatmo Urban + Rain Gauge
32,240 Lekë
Përfshirë TVSH
Stacion metrologjik Technoline WS 6462
7,360 Lekë
Përfshirë TVSH
-1%
Stacion i motit Technoline WT 549
7,080 Lekë 7,120 Lekë
Përfshirë TVSH
-3%
Stacion metrologjik Technoline WS 9060
9,630 Lekë 9,870 Lekë
Përfshirë TVSH
Stacion moti Hyundai WS 8446
5,360 Lekë
Përfshirë TVSH
Modul i brendshëm shtesë Netatmo
10,340 Lekë
Përfshirë TVSH
-4%
Stacion moti Garni 735
13,180 Lekë 13,710 Lekë
Përfshirë TVSH
Senzor ajri Garni 080Q
12,935 Lekë
Përfshirë TVSH
-10%