Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.
Ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj
Termometra

Filterat e produkteve

Filtro sipas çmimit
Filtro sipas çmimit
Filtro sipas cilësive
Filtro sipas prodhuesit
Të gjithë produktet

Termometër Sencor SWS 1918, i argjendtë
18.48 €
Përfshirë TVSH
48h Delivery
Termometër Solight TE09
9.16 €
Përfshirë TVSH
-13%
Termometër i dhomës ADE WS 1706, i bardhë
19.07 € 21.76 €
Përfshirë TVSH
-4%
Termometër Technoline WS 9119
25.20 € 26.21 €
Përfshirë TVSH
-12%
Sensor Xiaomi Mi për temperaturë dhe lagështi
20.08 € 22.68 €
Përfshirë TVSH
-12%
Termometër i dhomës ADE WS 1707
19.07 € 21.51 €
Përfshirë TVSH
-7%
Termometër Technoline WS 9118
30.24 € 32.26 €
Përfshirë TVSH
-3%
Orë me alarm Technoline WT 260
19.66 € 20.08 €
Përfshirë TVSH