Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Televizor TCL 40ES560, 40" (100cm), Full HD, i zi

Kodi i produktit:
302880
3,5mm jack (për kufje):
Pesha kg:
6,4
Lartësia mm:
575
Lartësia pa mbajtëse mm:
524
Lloji i marrësit:
DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 (HEVC)

Si të porosisim në Gjirafa50?

41,880 Lekë
Ju kurseni : 4,308 Lekë  (10%)
37,572 Lekë * Përfshirë TVSH-në * Çmimet e shfaqura janë me lekë të reja.
10% Zbritje
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Dizajn i hollë, i bukur, një imazh që nuk humbet asgjë. Qasje e lehtë në përmbajtje si dhe tingull premium - të gjitha të materializuara në një pajisje të vetme - në këtë televizor TCL. Ky televizor ka diagonale të ekranit prej 40 " (100 cm) dhe rezolucion Full HD (1920 x 1080 px). Karakteristikat e tij përfshijnë: HDR10, SMART HDR, zvogëlim të zhurmës digjitale, modalitet të filmit, zërim Dolby Audio (Dolby Digital Plus), fuqi zërimi: 2x 8 W, barazues, EPG për 8 ditë, teletekst, shfletues interneti, Hbb TV, DLNA, sistem operativ Android, mbështetje për Google Play Store, Chromecast, T-Cast, titra, modalitet të lojës, HDMI-CEC, kohëmatës për fikje, Wi-Fi. TV është gati për kontrollin e zërit dhe për të punuar me Google Assistant. Lloji i marrësit është DVB-C / T / T2 / S / S2. Mbajtësja është VESA 100 x 100. Klasa e energjisë është A +.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

3,5mm jack (për kufje):
Audio optike:
Besueshmëria:
100 %
Bluetooth:
Certifikata CRA:
CI:
Diagonalja e ekranit:
40
Diagonalja e ekranit cm:
100
DLNA:
EAN:
5901292512644
EPG:
Frekuencë Hz:
50
Fuqia e altoparlantëve W:
16
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
905
HbbTV:
HDMI:
HDMI ARC:
Indeksi i cliësisë së imazhit:
400
Klasa e energjisë:
A+
Kodi:
40ES560
Konsumi vjetor kWh:
68
Konsumi W:
46
Kontollim zanor:
LAN:
Lansuar:
11. 11. 2020
Lartësia mm:
575
Lartësia pa mbajtëse mm:
524
Lloji i marrësit:
DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 (HEVC)
Mbështetje për H.265 HEVC:
Miracast:
Ngjyra:
Zezë
Numri i porteve HDMI:
2
Përmasat e kapëses VESA:
75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 200 x 300, 300 x 300, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 200, 600 x 400
Pesha kg:
6,4
Prodhuesi:
TCL
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Shfletues Interneti uebi:
Sistemi operativ:
Google Android
Teknologjia e TV:
HDR10, LED, Smart (SMART)
Trashësia mm:
186
Trashësia pa mbajtëse mm:
75
Ueb-i i prodhuesit:
Tcl.eu
USB:
Varje në mur:
WLAN WiFi:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE