1 / 5
E shitur
Foto e Ueb kamerë ASUS Webcam C3, e zezë
Foto e Ueb kamerë ASUS Webcam C3, e zezë
Foto e Ueb kamerë ASUS Webcam C3, e zezë
Foto e Ueb kamerë ASUS Webcam C3, e zezë
Foto e Ueb kamerë ASUS Webcam C3, e zezë

Ueb kamerë ASUS Webcam C3, e zezë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
95.35 €
91.38 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 76.15 €
Ju kurseni 3.98 €
-4%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kamerë uebi e përshtatshme për komunikim në internet - kryerje të telefonatave, biseda, takime biznesi ose krijim të videove. Kjo kamerë do të kujdeset për transmetimin dhe komunikimin cilësor.

Kamera elegante me mikrofon të integruar ofron rezolucion FULL HD prej 1920 x 1080 px. Ofron video të qartë në çdo kusht ndriçimi me ekuilibër të bardhë. Fokusi fiks përdoret për një imazh të qartë. Mbajtësja inteligjente me dorezë të integruar e mban kamerën në vend, është e përshtatshme për ekranet e laptopëve dhe sipërfaqet e sheshta.

Kamera mbështet sistemet operative Windows 11, Windows 10, Windows 8, Windows 7, Mac OS.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Ngjyra:
Zezë
Ndërfaqet:
USB
Rezolucioni aktual:
1920 x 1080
Uebfaqja e prodhuesit:
asus.com
Në dispozicion nga:
1. 4. 2022
EAN:
4718017953825
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Ueb kamerë ASUS Webcam C3, e zezë
91.38 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo