1 / 3
Foto e Ueb kamerë Genius FaceCam 2000X, e zezë
Foto e Ueb kamerë Genius FaceCam 2000X, e zezë
Foto e Ueb kamerë Genius FaceCam 2000X, e zezë

Ueb kamerë Genius FaceCam 2000X, e zezë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
57.00 €
44.64 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 37.20 €
Ju kurseni 12.36 €
-22%

Vetëm edhe 9
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
31 korrik 2024 - 01 gusht 2024
Shqipëri, të tjera
01 gusht 2024 - 02 gusht 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Një ueb kamerë me aftësinë për të regjistruar video me një rezolucion të lartë prej 1080p me një frekuencë prej 30 kornizash për sekondë, me një mikrofon me anulim të zhurmës. Ueb kamera lejon rrotullim të plotë 360° në të dy drejtimet, duke lejuar rregullim të lehtë të këndit të shikimit. Përveç kësaj, kapësja mund të rregullohet gjithashtu që të anojë deri në 180°, duke lejuar fleksibilitet kur telefononi nga kënde të ndryshme.

Ngjyra:
Zezë
Teknologjia:
USB 2.0
Shpejtësia e kapjes së imazheve [fps]:
30
Rezolucioni:
1920 x 1080
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
EAN:
4710268259237
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Ueb kamerë Genius FaceCam 2000X, e zezë
44.64 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo