1 / 4
Foto e UPS APC Back Pro BR 650VA, 390W
Foto e UPS APC Back Pro BR 650VA, 390W
Foto e UPS APC Back Pro BR 650VA, 390W
Foto e UPS APC Back Pro BR 650VA, 390W

UPS APC Back Pro BR 650VA, 390W

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
320.22 €
273.63 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 228.03 €
Ju kurseni 46.58 €
-15%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
04 qershor 2024 - 05 qershor 2024
Shqipëri, të tjera
05 qershor 2024 - 06 qershor 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kjo pajisje ka 6 outpute IEC 320 C13 dhe kapacitet 390W / 650VA. Tensioni hyrës është 230V. Ka bateri të mbyllur me plumb-acid që karikohet për afro 12 orë. Përfshin vetëm një modul të baterisë. Nga ndërfaqet ka: USB dhe RJ45.
Lansuar:
6. 8. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Teknologjia:
USB
Lloji i baterisë:
6x IEC C13
Numri i prizave:
6
Numri i baterive:
1
Mbrojtje për kabllo telefonike:
Mbrojtje për kabllo të energjisë:
Përdorimi:
Desktop
Veçori tjera:
AVR, ekran LCD
Kodi:
BR650MI
Pesha kg:
6,4
Përmasat mm:
190 x 91 x 310
Kohëzgjatja e karikimit h:
12
Fuqia VA:
650
Kohëzgjatja e ruajtjes së të dhënave - 50 min:
10,5
Kohëzgjatja e ruajtjes së të dhënave - 100 min:
2.7
Fuqia W:
390
Faza hyrësedalëse:
1:1
Prodhuesi:
APC
Ueb-i i prodhuesit:
Apc.com
Ngjyra:
Zezë
Vendi i prodhimit:
phillipines
EAN:
731304346937
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
UPS APC Back Pro BR 650VA, 390W
273.63 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo