1 / 2
Foto e UPS Fortron iFP600, 600 VA, 360W
Foto e UPS Fortron iFP600, 600 VA, 360W

UPS Fortron iFP600, 600 VA, 360W

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
136.37 €
117.36 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 97.80 €
Ju kurseni 19.01 €
-14%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
06 qershor 2024 - 07 qershor 2024
Shqipëri, të tjera
07 qershor 2024 - 08 qershor 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Një njësi UPS interaktive në linjë që ofron veçori të përparuara për fuqi të besueshme rezervë. Në modalitetin e baterisë, ajo siguron një kurbë të simuluar të sinusit. Përdor një panel me prekje LCD për të shfaqur informacionin që ju nevojitet. Pajisja është e pajisur me një mbrojtje të plotë që parandalon dëmtimin e pajisjes së lidhur, për shembull gjatë një kulmi të tensionit. UPS mbron njësitë e lidhura nga mbingarkesa dhe shkarkimi. Ky UPS ofron kontroll të fuqisë së mikroprocesorit, stabilizimin e tensionit të AVR. Përfshin veçorinë e rifillimit automatik. Ndërfaqet përfshijnë: port të integruar të komunikimit - USB, mbrojtje të ndërfaqes së rrjetit - RJ. Kapaciteti i tij është 600 VA / 360 W.
Lansuar:
13. 6. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Teknologjia:
Linjë-interaktive
Lloji i baterisë:
2x priza
Numri i prizave:
2
Numri i baterive:
1
Mbrojtje për kabllo të energjisë:
Përdorimi:
Sisteme të sigurisë, desktop, sisteme të kamerave, sisteme të telekomunikimit dhe rrjeteve
Veçori tjera:
AVR, ekran LCD
Kodi:
PPF3602700
Pesha kg:
4,25
Përmasat mm:
300 x 101 x 142
Fuqia VA:
600
Fuqia W:
360
Faza hyrësedalëse:
1:1
Prodhuesi:
FSP group
Ngjyra:
Zezë
EAN:
4713224522307
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
UPS Fortron iFP600, 600 VA, 360W
117.36 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo