Euro
Lek
Euro
Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.
Foto e USB HUB CONNECT IT, USB-C, 1xUSB 3.2, 3xUSB 2.0, i zi

USB HUB CONNECT IT, USB-C, 1xUSB 3.2, 3xUSB 2.0, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
21.94 €

Përfshirë TVSH-në

GjirafaFLEX:
Rri shlirë me GjirafaFlexMë shumë
Disponueshmëria:
Në stok Vetëm edhe 4
Transporti:
Pagesa të sigurta
USB HUB CONNECT IT ka formë praktike, si dhe është e përshtatshme për lidhjen e 4 pajisjeve periferike. Është një pajisje shtesë ideale për kompjuterin ose laptopin tuaj, për lidhje me maus, tastierë, skaner, printer, kamerë, ose flash drive etj.
EAN:
8595610628024
Lansuar:
6. 10. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji:
HUB
Lidhësit:
USB-A, USB-C
Numri i porteve USB-A 2.0:
3
HUB:
Po
Kodi:
CHU-5000-BK
Gjerësia mm:
98
Lartësia mm:
24
Trashësia mm:
18
Sistemet operative OS të mbështetura:
Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows Vista, Windows XP
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
1
Besueshmëria:
100 %
Gjatësia e kabllos m:
0.1
Pesha g:
27.1
Teknologjia dalëse:
USB-A 2.0, USB-A 3.1 Gen 1
Teknologjia hyrëse:
USB-C 3.1 Gen 1
Numri i daljeve USB:
4
Prodhuesi:
Connect IT
Ueb-i i prodhuesit:
Connectit-europe.com
Ngjyra:
Zezë
0

0 Vlerësime

Blej menjëherë
USB HUB CONNECT IT, USB-C, 1xUSB 3.2, 3xUSB 2.0, i zi
21.94 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo