1 / 6
E shitur
Foto e USB Hub i-Tec 3.0 4-Porte
Foto e USB Hub i-Tec 3.0 4-Porte
Foto e USB Hub i-Tec 3.0 4-Porte
Foto e USB Hub i-Tec 3.0 4-Porte
Foto e USB Hub i-Tec 3.0 4-Porte
Foto e USB Hub i-Tec 3.0 4-Porte

USB Hub i-Tec 3.0 4-Porte

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
46.88 €
36.73 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 30.61 €
Ju kurseni 10.15 €
-22%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Ky USB Hub 3.0 i metaltë është një shtesë e përsosur për laptopët ose kompjuterët të cilëve u mungon numri i caktuar i konektorëve USB të mjaftueshëm. Ofron katër porte të shpejta USB 3.0 për konektimin e një numri të madh të pajisjeve USB. Ofron mbështetje për transfer të të dhënave me normë prej 5 Gb/s (USB 3.0). Ky produkt është i përputhshëm me pajisjet të cilat posedojnë USB 2.0 dhe USB 1.1. Produkti është i përputhshëm me Windows XP, Vista, 7 32 / 64bit, 8 32 / 64bit, 8.1 32 / 64bit, Mac OS X 10.x ose modele të tjera më të avancuara.
Kodi i prodhuesit:
U3HUBMETAL4
Lansuar:
4 Tetor 2014
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
USB 3.0:
HUB:
Numri i porteve USB:
4
Prodhuesi:
I-Tec
EAN:
8595611700699
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
USB Hub i-Tec 3.0 4-Porte
36.73 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo