1 / 3
Foto e USB Verbatim Store n Stay NANO - 16GB, 3.0, i kaltër
Foto e USB Verbatim Store n Stay NANO - 16GB, 3.0, i kaltër
Foto e USB Verbatim Store n Stay NANO - 16GB, 3.0, i kaltër

USB Verbatim Store n Stay NANO - 16GB, 3.0, i kaltër

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
15.90 €
13.08 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 10.90 €
Ju kurseni 2.82 €
-18%

Vetëm edhe 8
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
14 dhjetor 2023 - 15 dhjetor 2023
Shqipëri, të tjera
15 dhjetor 2023 - 16 dhjetor 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

USB Vetbatim NANO USB Drive është shumë i vogël dhe ideal për tu përdorur aty ku USB full-size nuk janë të përshtatshme. Këto USB mund ti përdorni në TV, multimedia dhe sistem audio të veturave. Thjeshtë është zgjidhja perfekte. Ka shpejtësi leximi deri në 80 MB / s dhe shpejtësi shkrimi deri në 25MB / s.

Lansuar:
3. 10. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Teknologjia:
USB 3.0/3.1 Gen 1
Kodi:
98709
Gjerësia mm:
18
Lartësia mm:
16
Trashësia mm:
7,8
Besueshmëria:
100 %
Pesha g:
3
Kapaciteti GB:
16
Shpejtësia e shkrimit teorike MBs:
25
Shpejtësia e leximit teorike MBs:
80
Prodhuesi:
Verbatim
Ueb-i i prodhuesit:
Verbatim.com
Ngjyra:
Kaltër
Vendi i prodhimit:
Taiwan
EAN:
23942987093
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
USB Verbatim Store n Stay NANO - 16GB, 3.0, i kaltër
13.08 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo