1 / 6
Foto e Ventilator Arctic BioniX F140, i hirtë / bardhë
Foto e Ventilator Arctic BioniX F140, i hirtë / bardhë
Foto e Ventilator Arctic BioniX F140, i hirtë / bardhë
Foto e Ventilator Arctic BioniX F140, i hirtë / bardhë
Foto e Ventilator Arctic BioniX F140, i hirtë / bardhë
Foto e Ventilator Arctic BioniX F140, i hirtë / bardhë

Ventilator Arctic BioniX F140, i hirtë / bardhë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
30.76 €
26.78 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 22.31 €
Ju kurseni 3.98 €
-13%

Vetëm edhe 3
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
06 qershor 2024 - 07 qershor 2024
Shqipëri, të tjera
07 qershor 2024 - 08 qershor 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Është një ventilator jashtëzakonisht i qetë me mbështetje për kontrollin e shpejtësisë dhe sistemin PST, i cili shkëlqen në funksionimin e qetë. Motori trefazor zgjat jetën e shërbimit katër herë dhe garancia zgjatet në 10 vjet (sigurohet vetëm nga prodhuesi në shërbimin e tij). Niveli i zhurmës është një maksimum prej 0.6 djemsh në 1800 rpm), rrjedha e ajrit arrin deri në 104 CFM. Përmasat: 140 x 140 x 28 mm. Pesha: 184 g.
Lansuar:
16. 12. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i baterisë:
Plastike
Madhësia e ventilatorit:
140 x 140
Drita e pasme:
Jo
Kodi:
ACFAN00162A
Numri i ftohësve:
1
Gjerësia mm:
140
Lartësia mm:
28
Trashësia mm:
140
Shpejtësia e ftohësit rpm:
1800
Shpejtësia e ajrit CFM:
104
Përmasat mm:
140 x 140 x 28
Pesha g:
184
Lartësia e ftohësit mm:
28
Prodhuesi:
ARCTIC
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Ngjyra:
Bardhë, Hirtë
Lidhës:
4pin (PWM) + 4Pin (PST)
EAN:
4895213702348
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Ventilator Arctic BioniX F140, i hirtë / bardhë
26.78 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo