1 / 13
Foto e Videolojë Bloodborne (PS4)
Foto e Videolojë Bloodborne (PS4)
Foto e Videolojë Bloodborne (PS4)
Foto e Videolojë Bloodborne (PS4)
Foto e Videolojë Bloodborne (PS4)
Foto e Videolojë Bloodborne (PS4)
Foto e Videolojë Bloodborne (PS4)
Foto e Videolojë Bloodborne (PS4)
Foto e Videolojë Bloodborne (PS4)
Foto e Videolojë Bloodborne (PS4)
Foto e Videolojë Bloodborne (PS4)
Foto e Videolojë Bloodborne (PS4)
Foto e Videolojë Bloodborne (PS4)

Videolojë Bloodborne (PS4)

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
33.76 €
14.84 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 12.36 €
Ju kurseni 18.92 €
-56%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
20 qershor 2024 - 21 qershor 2024
Shqipëri, të tjera
21 qershor 2024 - 22 qershor 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Lojërat në PS4 janë shumë atraktive për shumë të rinj. Të rinjët kalojnë orë të tëra duke luajtur në PS4. Bloodborne vie në RPG për të rinjët që të kënaqen pafund. Loja është pjesë e krijuesve të RPG-ve të mirënjohura Demon Souls, Darksouls I dhe Darksouls II. Si rezultat, zhvilluesit mund të mbështeten në përvojën e tyre të mëparshme dhe të krijojnë një lojë të re të veprimit PRG me një rrymë rreziku që me siguri do të vlerësohet nga të gjithë ata që gëzojnë lojëra emocionuese RPG me një atmosferë të errët.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i lojës:
RPG
Prodhuesi:
Sony
Kodi:
PS719800712
Kategoria e moshës:
18
PS Hits:
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz
Lansuar:
1. 10. 2014
Platforma:
PS4
Lloji i licensës:
Kuti
Vendndodhja dhe gjuha:
Anglisht
EAN:
711719435976
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Videolojë Bloodborne (PS4)
14.84 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo