1 / 6
Foto e Videolojë Cities: Skylines II - Day One Edition (PC)
Foto e Videolojë Cities: Skylines II - Day One Edition (PC)
Foto e Videolojë Cities: Skylines II - Day One Edition (PC)
Foto e Videolojë Cities: Skylines II - Day One Edition (PC)
Foto e Videolojë Cities: Skylines II - Day One Edition (PC)
Foto e Videolojë Cities: Skylines II - Day One Edition (PC)

Videolojë Cities: Skylines II - Day One Edition (PC)

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
70.50 €
47.63 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 39.69 €
Ju kurseni 22.87 €
-32%

Vetëm edhe 3
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
18 korrik 2024 - 19 korrik 2024
Shqipëri, të tjera
19 korrik 2024 - 20 korrik 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Qytetet: Skylines II Edition i Ditës së Parë (PC)


Kur e keni në imagjinatë, mund ta ndërtoni atë. Ndërtoni një qytet nga e para dhe e shndërroni atë në një metropol të zhvilluar, që mund ta imagjinoni vetëm ju. Ndërtimi në një shkallë të tillë nuk e keni përjetuar kurrë më parë. Falë simulimit të avancuar dhe ekonomisë së gjallë, Cities: Skylines II sjell ndërtimin e një bote pa kufizime.


Cities: Skylines II, loja më realiste dhe më detajuar për ndërtimin e qytetit, do të çojë kreativitetin tuaj dhe aftësinë për të zgjidhur problemet në një nivel tjetër. Grafika e bukur e vizatuar në rezolucion të lartë do t'ju frymëzojë për të ndërtuar qytetin e ëndrrave tuaja.


SIMULIM I AVANCUAR
Falë inteligjencës artificiale dhe ekonomisë komplekse, zgjedhjet tuaja do të ndikojnë në të gjithë qytetin. Mbani këtë parasysh kur të planifikoni, të zgjidhni problemet dhe të reagoni ndaj ndryshimeve, sfidave dhe mundësive.


SKALA EPIKE, MUNDËSI TË PAFUNDME
Cities: Skylines II ju lejon të krijoni pa kompromise. Tani mund të ndërtoni deri në qiell dhe në një territor më të madh se kurrë më parë. Pse jo? Qyteti është ju.


QYTETE QE OZHILLEN
Vendimet tuaja formojnë rrugën e jetës së çdo banori dhe ky varg ngjarjesh përcakton se kush janë ata. Ndiqni ngjitjet dhe rëniejet e tyre, nga dashuria dhe humbja deri te pasuria dhe mirëqenia.


BOTË DINAMIKE
Zgjidhni një hartë dhe vendosni klimën për qytetin tuaj. Ky vendos se cilat fuqi natyrore do të përballeni për të zgjeruar qytetin tuaj përballë rritjes së popullsisë, motit të ndryshueshëm dhe sfidave të stinëve të vitit.

Platforma:
PC
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
EAN:
4020628601003
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Videolojë Cities: Skylines II - Day One Edition (PC)
47.63 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo