1 / 10
E shitur
Foto e Videolojë Grand Theft Auto V - Premium Edition (PS4)
Foto e Videolojë Grand Theft Auto V - Premium Edition (PS4)
Foto e Videolojë Grand Theft Auto V - Premium Edition (PS4)
Foto e Videolojë Grand Theft Auto V - Premium Edition (PS4)
Foto e Videolojë Grand Theft Auto V - Premium Edition (PS4)
Foto e Videolojë Grand Theft Auto V - Premium Edition (PS4)
Foto e Videolojë Grand Theft Auto V - Premium Edition (PS4)
Foto e Videolojë Grand Theft Auto V - Premium Edition (PS4)
Foto e Videolojë Grand Theft Auto V - Premium Edition (PS4)
Foto e Videolojë Grand Theft Auto V - Premium Edition (PS4)

Videolojë Grand Theft Auto V - Premium Edition (PS4)

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
40.73 €
31.77 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 26.47 €
Ju kurseni 8.96 €
-22%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Grand Theft Auto V (GTA V) jep përvojën përfundimtare të hapur të botës me një mori përmirësimesh duke përfshirë rezolucion më të lartë dhe grafika më të hollësishme, trafik më të dendur, dukshmëri më të madhe, inteligjencë artificiale të përmirësuar, si dhe efekte të avancuara të motit dhe dëmtimit. Los Santos - një metropol i madh, me yje dhe personazhe të famshëm të vetë-emëruar. Dikur krenar për Perëndimin, tani, në një kohë të ekonomisë së pasigurt dhe shfaqjeve të lira të realitetit, qyteti po përpiqet ta mbajë në jetë. Në mes të konfuzionit janë tre kriminelë shumë të ndryshëm, të cilët rrezikojnë jetën e tyre në një seri grabitësish të pacipë dhe të rrezikshëm. Bota më e madhe, më dinamike dhe e larmishme e krijuar ndonjëherë është zgjeruar me një shtresë të re detajesh. Grand Theft Auto V ndërton tregime dhe luajtje të lojës në mënyra krejtësisht të reja; lojtarët vazhdimisht hyjnë dhe dalin nga jeta e tre personazheve kryesore të lojës, dhe përjetojnë një histori komplekse nga të gjitha palët. Grand Theft Auto V për sistemet e gjeneratës së ardhshme gjithashtu përfshin botën vazhdimisht të zhvillueshme të Grand Theft Auto - Grand Theft Auto Online. Eksploroni një botë të madhe ose ngjitni shkallët e kriminelëve. Lidhuni me lojtarë të tjerë për punë të ndryshme për para, blini pasuri të paluajtshme, makina dhe pajisje shtesë, ose konkurroni në mënyra tradicionale ose krijoni përmbajtje të re për të shprëndarë me komunitetin Grand Theft Auto.
Ueb-i i prodhuesit:
Rockstargames.com
Lloji i licensës:
Kuti
Prodhuesi:
Rockstar Games
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Platforma:
PS4
Kategoria e moshës:
18
Lloji i lojës:
Aksion
Gjuha:
Anglisht
Lansuar më:
26. 9. 2019
Multiplayer (më shumë se një lojëtar):
EAN:
5026555424264
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Videolojë Grand Theft Auto V - Premium Edition (PS4)
31.77 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo