1 / 6
Foto e Videolojë MotoGP 22 (SWITCH)
Foto e Videolojë MotoGP 22 (SWITCH)
Foto e Videolojë MotoGP 22 (SWITCH)
Foto e Videolojë MotoGP 22 (SWITCH)
Foto e Videolojë MotoGP 22 (SWITCH)
Foto e Videolojë MotoGP 22 (SWITCH)

Videolojë MotoGP 22 (SWITCH)

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
66.62 €
57.66 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 48.05 €
Ju kurseni 8.96 €
-13%

Vetëm edhe 2
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
20 qershor 2024 - 21 qershor 2024
Shqipëri, të tjera
21 qershor 2024 - 22 qershor 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Paketa përmban një kod dixhital. Motorët po funksionojnë: le të fillojmë përvojën më bindëse dhe autentike të lojërave MotoGP të të gjitha kohërave. Garat virtuale dhe reale nuk kanë rrjedhur kurrë më parë kështu! Eksploroni të gjitha përmbajtjet e reja nga sezoni MotoGP 2022. Mbi 120 garues, më shumë se 20 qarqe zyrtare dhe të gjitha emocionet e kampionatit zyrtar ju presin. Dhe nëse doni të zhyteni në të kaluarën, më shumë se 70 kampionë historikë do t'ju lejojnë të kujtoni më të mirat e historisë së MotoGP.
Edicioni i lojës:
Standard Edition
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lansuar:
9. 3. 2022
Lloji i licensës:
Kuti
Lloji i lojës:
Gara
Lloji i vendndodhjes:
Angli
Multiplayer:
Platforma:
Switch
Prodhuesi:
Milestone
EAN:
8057168505399
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Videolojë MotoGP 22 (SWITCH)
57.66 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo