1 / 3
Foto e Videolojë Ubisoft  Far Cry 6 (PS4)
Foto e Videolojë Ubisoft  Far Cry 6 (PS4)
Foto e Videolojë Ubisoft  Far Cry 6 (PS4)

Videolojë Ubisoft Far Cry 6 (PS4)

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
66.62 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 55.51 €

Vetëm edhe 3
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
20 qershor 2024 - 21 qershor 2024
Shqipëri, të tjera
21 qershor 2024 - 22 qershor 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Mirë se vini në Yara, një parajsë tropikale e ngrirë në kohë. Diktatori i Yara-s, Anton Castillo, synon ta rikthejë në çdo mënyrë kombin e tij, së bashku me djalin e tij Diego, i cili e shoqëron në të gjitha hapat më gjakatarë. Por shtypja e tyre e pamëshirshme ndezi flakët e revolucionit. Pjesa e gjashtë e serialit të mirënjohur Far Cry vjen me shumë risi dhe një hero të ri negativ.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Multiplayer [më shumë se një lojëtar]:
Përditëso PS5:
Uebfaqja e prodhuesit:
ubi.com
Lloji i lojës:
Aksion, FPS
Lloji i licensës:
Kuti
Nga seria:
Far Cry
Versioni i lojës:
Standard Edition
Platforma:
PS4
Kodi:
3307216170815
EAN:
3307216170815
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Videolojë Ubisoft Far Cry 6 (PS4)
66.62 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo