1 / 12
Foto e Videolojë Yurukill: The Calumination Games Deluxe Edition (PS4)
Foto e Videolojë Yurukill: The Calumination Games Deluxe Edition (PS4)
Foto e Videolojë Yurukill: The Calumination Games Deluxe Edition (PS4)
Foto e Videolojë Yurukill: The Calumination Games Deluxe Edition (PS4)
Foto e Videolojë Yurukill: The Calumination Games Deluxe Edition (PS4)
Foto e Videolojë Yurukill: The Calumination Games Deluxe Edition (PS4)
Foto e Videolojë Yurukill: The Calumination Games Deluxe Edition (PS4)
Foto e Videolojë Yurukill: The Calumination Games Deluxe Edition (PS4)
Foto e Videolojë Yurukill: The Calumination Games Deluxe Edition (PS4)
Foto e Videolojë Yurukill: The Calumination Games Deluxe Edition (PS4)
Foto e Videolojë Yurukill: The Calumination Games Deluxe Edition (PS4)
Foto e Videolojë Yurukill: The Calumination Games Deluxe Edition (PS4)

Videolojë Yurukill: The Calumination Games Deluxe Edition (PS4)

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
86.11 €
59.56 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 49.63 €
Ju kurseni 26.55 €
-31%

Vetëm edhe 2
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
18 korrik 2024 - 19 korrik 2024
Shqipëri, të tjera
19 korrik 2024 - 20 korrik 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Deluxe Edition përmban lojën Yurukill: The Calumination Games, libër arti dixhital dhe libër miniartistik. Autori i çmimeve fituese Homura Kawamoto sjell një histori të re në Yurukill! Personazhi kryesor Sengoku Shunju, i akuzuar për zjarrvënie dhe vrasje të 21 personave, detyrohet të luftojë për lirinë e tij. Historia e thellë plotësohet nga një lojë interesante në formën e mbledhjes së provave, dëshmive dhe zgjidhjes së enigmave, së bashku me pjesët e veprimit që marrin formën e shoot-em-ups. Lojtarët mund të presin me padurim gjuajtjen cilësore dhe intensive nga zhvilluesi i njohur G.rev, i cili gjallëron paraqitjen vizuale të betejave të brendshme të katës. Zbuloni se si po ia dilni me tabelat dhe vlerësimet në internet, si dhe cilësimet e shtuara të vështirësisë për sfida më të mëdha. Modaliteti Score Attack i lejon lojtarët të përsërisin nivelet dhe të rrisin vlerësimin e tyre, si dhe aftësinë për të zgjedhur një xhelat që maksimizon aftësitë e tyre të veçanta.
Lloji i lojës:
Aksion, Aventurë
Lloji i licensës:
Kuti
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i vendndodhjes:
Angli
Lansuar:
4. 5. 2022
Prodhuesi:
NIS America
Ueb-i i prodhuesit:
Nisamerica.com
Edicioni i lojës:
Deluxe Edition
Botim special:
EAN:
0810023038924
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Videolojë Yurukill: The Calumination Games Deluxe Edition (PS4)
59.56 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo