1 / 1
Foto e Xham mbrojtës EPICO  Flexi për iPad 10,2''

Xham mbrojtës EPICO Flexi për iPad 10,2''

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
55.64 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 46.37 €

Vetëm edhe 1
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
04 qershor 2024 - 05 qershor 2024
Shqipëri, të tjera
05 qershor 2024 - 06 qershor 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Xhami mbrojtës EPICO Flexi i dizajnuar për tabletin e modelit iPad 10,2'', mbron ekranin e pajisjes tuaj gjatë përdorimit, dëmtimit nga rrëshqitjet dhe përplasjet. Këtë herë kompania ka vendosur që xhami të jetë më rezistent se modelet paraprake, me trashësi vetëm 0.2 mm dhe fortësi 9H. Ky aksesor ka material nga qelqi dhe një shtresë të hollë prej silikoni, që ndihmon në ngjitje dhe vendosje të lehtë si dhe është rezistent ndaj yndyrës dhe shenjave të gishtërinjëve
Lansuar:
24. 10. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple iPad 10,2 2019
Dizajnuar për:
Tablet
I përdorshëm me markat:
Apple
Xham:
Kodi:
43812151000001
Prodhuesi:
Epico
Ueb-i i prodhuesit:
Myepico.com
EAN:
8596049133165
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Xham mbrojtës EPICO Flexi për iPad 10,2''
55.64 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo