1 / 3
E shitur
Foto e Xham mbrojtës PanzerGlass SmartWatch për ora të ndryshme (37mm), transparente
Foto e Xham mbrojtës PanzerGlass SmartWatch për ora të ndryshme (37mm), transparente
Foto e Xham mbrojtës PanzerGlass SmartWatch për ora të ndryshme (37mm), transparente

Xham mbrojtës PanzerGlass SmartWatch për ora të ndryshme (37mm), transparente

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
30.96 €
29.08 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 24.23 €
Ju kurseni 1.88 €
-7%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Xham mbrojtës PanzerGlass me një trashësi prej 0.4 mm shërben si mbrojtje e përsosur për ekranet e orëve inteligjente me një diametër dial prej 37 mm. Xhami mbrojtës mbron ekranin e pajisjes tuaj nga gërvishtjet ose prishjet e ekranit në rast të rënies. Zbatim i thjeshtë dhe i shpejtë i xhamit pa flluska ajri. Sipërfaqe perfekte e lëmuar me fund oleofobik për të parandaluar gjurmët e gishtërinjve. Rezistencë 2-3 herë më e lartë se produktet konvencionale.
Lansuar:
3. 12. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
Dizajnuar për:
Orë e mençur
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi:
3609
Besueshmëria:
100 %
Prodhuesi:
PanzerGlass
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Xham mbrojtës PanzerGlass SmartWatch për ora të ndryshme (37mm), transparente
29.08 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo