1 / 1
Foto e Xham mbrojtës Spigen Full Cover HD për iPhone 11 Pro / XS / X, i zi

Xham mbrojtës Spigen Full Cover HD për iPhone 11 Pro / XS / X, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
31.77 €
26.62 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 22.18 €
Ju kurseni 5.15 €
-17%

Vetëm edhe 2
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
29 prill 2024 - 30 prill 2024
Shqipëri, të tjera
29 prill 2024 - 30 prill 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Marka Spigen karakterizohet nga materiale cilësore dhe me dizajn të saktë. Produkti është bërë nga materiale me cilësi të lartë që i japin pajisjes një pamje elegante. Nëse jeni duke kërkuar pajisje shtesë të sigurta, Spigen është zgjedhja e duhur për ju. Xhami mbrojtës për iPhone 11 Pro / XS / X mbron ekranin nga dëmtimet dhe gërvishtjet. Pas aplikimit të xhamit, ekrani mbetet 100% i ndjeshëm dhe sipërfaqja e veçantë parandalon gjurmët e gishtërinjve.
Lansuar:
10. 2. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple iPhone 11 Pro, Apple iPhone X, Apple iPhone Xs
Dizajnuar për:
Celularë
I përdorshëm me markat:
Apple
Xham:
Kodi:
063GL25234
Prodhuesi:
Spigen
EAN:
8809613767278
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Xham mbrojtës Spigen Full Cover HD për iPhone 11 Pro / XS / X, i zi
26.62 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo