1 / 1
E shitur
Foto e Zarfa për CD / DVD, 25 copë

Zarfa për CD / DVD, 25 copë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
5.87 €
4.87 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 4.06 €
Ju kurseni 0.99 €
-17%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Shpesh ndodh që CD-të dhe DVD-të që përmbajnë të dhëna duhet të ruhen në një vend të sigurtë për ti mbrojtur nga pluhuri dhe dëmtimet. Ky produkt është shumë i përshtatshëm për të shërbyer si mjet ku mund të vendosni CD-të dhe DVD-të tuaja. Zarfi mbyllet me ngjitës që parandalon rënien e CD suaj. Paketa përmban 25 zarfe.
Lansuar:
25 Shtator 2014
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Prodhuesi:
OEM
EAN:
4003928982423
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Zarfa për CD / DVD, 25 copë
4.87 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo