1 / 3
Foto e Zgjerues rrjeti Tenda A18
Foto e Zgjerues rrjeti Tenda A18
Foto e Zgjerues rrjeti Tenda A18

Zgjerues rrjeti Tenda A18

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
62.95 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 52.46 €

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
18 dhjetor 2023 - 19 dhjetor 2023
Shqipëri, të tjera
18 dhjetor 2023 - 19 dhjetor 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Tenda A18 është replikues i sinjalit që ju mundëson të mbuloni një hapësirë më të gjërë me sinjal të fortë dhe konsistent të internetit. Pos kësaj aksesori është kompakt dhe ergonomik për të mos ju zënë vend kudo që e vendosni. Aksesori funksionon nën 2 frekuencat 2.4 GHz dhe 5 GHz, mban 1x port RJ45 LAN 100 Mbps, mund të arrij shpejtësi deri në 1200 Mbps dhe vjen me madhësi prej 58 x 80 x 48 mm.
Kodi i prodhuesit:
A18
Lansuar:
28. 4. 2018
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Teknologjia:
RJ-45, Wi-Fi
Pesha [g]:
300
Gjerësia [mm]:
58
Standardet WLAN (Wifi):
802.11a, 802.11g 802.11ac, 802.11n
Shpejtësia e transferimeve WLAN (WiFi) [MB/s]:
867 + 300
Shtrirja e frekuencës [GHz]:
2.4, 5
Shpejtësia e transferimit për HUB / Switch [MB/s]:
100
Numri i porteve HUB / Switch:
1
Lloji i ruterit:
Access point, Repeater (shpërndarës)
Fuqia e sinjalit të antenës:
2x 2 dBi
Numri i porteve RJ-45:
1
Shpëndarës:
Prodhuesi:
Tenda
Lartësia [mm]:
80
Trashësia [mm]:
48
Lloji i antenës:
Fikse
EAN:
6932849427622
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Zgjerues rrjeti Tenda A18
62.95 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo