Euro
Lek
Euro
Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.
Sipas Relevancës
Sipas Relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Filtro

48h Delivery
-5%
Lexues i kartelës së memories Kingston
37.83 € 39.46 €
Përfshirë TVSH
-4%
Lexues i kartave Gembird SD dhe MMC, USB
9.07 €
Përfshirë TVSH
Lexues karte Icy Box IB-869a
34.32 €
Përfshirë TVSH
Lexuesi i kartave AKASA AK-ICR-14, i zi
38.94 €
Përfshirë TVSH
Lexuesi i kartave Axago ALL-IN-ONE
16.35 €
Përfshirë TVSH
USB Transcend TS-RDF5K
14.29 €
Përfshirë TVSH
-7%
Lexues i kartave të memories Transcend TS-RDF5R, rozë
16.00 € 17.12 €
Përfshirë TVSH
Lexues për karta AKASA InterConnect Pro
50.24 €
Përfshirë TVSH
-5%
Lexues kartash Akasa AK-HC-05BK V2, 5.25"
48.70 € 51.10 €
Përfshirë TVSH
-4%
Lexues kartash AXAGON CRE-SM4, USB, vertikal, i zi
19.09 € 19.69 €
Përfshirë TVSH
Lexues i kartave Transcend TS-RDC8K2, i zi
24.65 €
Përfshirë TVSH