Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.
Ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj
Karta memorie

Filterat e produkteve

Filtro sipas çmimit
Filtro sipas çmimit
Filtro sipas cilësive
Filtro sipas prodhuesit
Të gjithë produktet

-9%
-4%
Kartë memorie Transcend Micro SDHC , 16GB
11.01 €
Përfshirë TVSH
Lexuesi i kartave AKASA AK-ICR-16, i zi
35.12 €
Përfshirë TVSH
Lexues kartash AKASA AK-ICR-27
43.43 €
Përfshirë TVSH
-25%
-11%
Kartë memorie SanDisk Extreme Pro 32GB 160MB / s
61.08 € 68.13 €
Përfshirë TVSH
-4%
Set përshtatësish FIXED për SIM kartela
10.17 € 10.50 €
Përfshirë TVSH
Lexues kartash Akasa AK-HC-05BK V2, 5.25"
44.44 €
Përfshirë TVSH
Lexues karte Icy Box IB-869a
31.17 €
Përfshirë TVSH
Lexuesi i kartave Axago ALL-IN-ONE
12.52 €
Përfshirë TVSH
-5%
Lexues i kartave Gembird SD dhe MMC, USB
6.05 €
Përfshirë TVSH
-6%
-15%
Lexues i kartave SD - Kingston Workflow, i argjendtë
33.86 € 39.57 €
Përfshirë TVSH