Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.
Ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj
Me rezolucion 4K dhe 5K

Filterat e produkteve

Filtro sipas çmimit
Filtro sipas çmimit
Filtro sipas cilësive
Filtro sipas prodhuesit
Të gjithë produktet

Monitor Dell U3223QE - LED 31,5"
1,168.58 €
Përfshirë TVSH
Monitor Dell U4320Q, 43" LED, 4K UHD, i zi
1,162.86 €
Përfshirë TVSH
-1%
Monitor LED HP Z43 - 43" (109cm), 4K UHD, i zi
918.44 € 918.86 €
Përfshirë TVSH
-12%
Monitor Samsung Odyssey G9 - QLED 49"
1,435.81 € 1,629.99 €
Përfshirë TVSH
-19%
Monitor Acer ConceptD CP3271KP, 27" LED, 4K UHD, i zi
775.02 € 945.96 €
Përfshirë TVSH
-28%
Monitor Philips HD 22", LCD
132.06 € 181.89 €
Përfshirë TVSH
-21%
Monitor Dell S2721QS, 27" LED, 4K UHD, i zi / argjendtë
354.26 € 443.65 €
Përfshirë TVSH
-5%
-3%
Monitor LG 32UD99-W - LED 32"
907.33 € 931.74 €
Përfshirë TVSH
Monitor Samsung LU28E590DS/EN - 28"
270.23 €
Përfshirë TVSH
-4%
Monitor LG 43UD79-B - LED 43", 3840 x 2160 (4K UHD)
681.08 € 703.47 €
Përfshirë TVSH
-3%
Monitor LED AOC U2777PQU 27”
418.40 € 429.59 €
Përfshirë TVSH
-3%
Monitor LCD LG 24UD58, 27'', i zi
499.96 € 514.35 €
Përfshirë TVSH
-4%
Monitor LCD Dell UltraSharp P4317Q, 43'', i zi
915.32 € 952.61 €
Përfshirë TVSH
-2%
Monitor LED BenQ ST650K, 65"
2,343.31 € 2,379.42 €
Përfshirë TVSH
-2%
Monitor LCD LG 27UD88-W, 27'', i zi
543.13 € 552.81 €
Përfshirë TVSH
-3%