1 / 4
E shitur
Foto e Ndërprerës automatik i dritave Philips Hue Motion Sensor
Foto e Ndërprerës automatik i dritave Philips Hue Motion Sensor
Foto e Ndërprerës automatik i dritave Philips Hue Motion Sensor
Foto e Ndërprerës automatik i dritave Philips Hue Motion Sensor

Ndërprerës automatik i dritave Philips Hue Motion Sensor

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
91.24 €
70.16 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 58.47 €
Ju kurseni 21.08 €
-24%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kontrolloni dritat tuaja automatikisht duke shtuar senzorin e lëvizjes në sistemin tuaj Philips Hue Motion Sensor. Dritat i përgjigjen lëvizjes. Dritat fiken automatikisht kur nuk zbulohet më lëvizje. Ndriçimi mund të bëhet gjatë ditës dhe natës, pasi ekziston senzori i integruar i dritës së ditës. Ndjeshmëria ndaj dritës mund të ndryshohet lehtësisht në Philips Hue. Senzori i lëvizjes gjithashtu ndihmon në kursimin e energjisë duke fikur automatikisht dritat në zonat e papërdorura. Dizajni pa kabllo lejon vendosjen kudo. Mund ta vendosni edhe në sipërfaqe metalike siç është frigoriferi duke përdorur magnetin e përfshirë. Këndi i skanimit mund të rregullohet lehtësisht duke vendosur senzorin në drejtimin e duhur. Ky produkt kërkon lidhje me një jumper Philips Hue.
Lansuar:
23. 1. 2018
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Fokus:
Detektory a senzory, Pohybový senzor, Zabezpecení
Protokol:
Zigbee
EAN:
8719514342125
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Ndërprerës automatik i dritave Philips Hue Motion Sensor
70.16 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo