1 / 8
E shitur
Foto e Ndërprerës Meross Smart Wi-Fi Roller Shutter Timer
Foto e Ndërprerës Meross Smart Wi-Fi Roller Shutter Timer
Foto e Ndërprerës Meross Smart Wi-Fi Roller Shutter Timer
Foto e Ndërprerës Meross Smart Wi-Fi Roller Shutter Timer
Foto e Ndërprerës Meross Smart Wi-Fi Roller Shutter Timer
Foto e Ndërprerës Meross Smart Wi-Fi Roller Shutter Timer
Foto e Ndërprerës Meross Smart Wi-Fi Roller Shutter Timer
Foto e Ndërprerës Meross Smart Wi-Fi Roller Shutter Timer

Ndërprerës Meross Smart Wi-Fi Roller Shutter Timer

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
61.55 €
58.56 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 48.80 €
Ju kurseni 2.98 €
-5%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Ngjyra:
Bardhë
Uebfaqja e prodhuesit:
meross.com
Mbështet OS:
Android, iOS
Lansuar:
21. 4. 2023
EAN:
6973696562630
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Ndërprerës Meross Smart Wi-Fi Roller Shutter Timer
58.56 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo