Sipas Relevancës
Sipas Relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Zbritjes (%) më të lartë
Filtro
-14%

Detektor i vibrimit iGET SECURITY P10

18.60 € 21.56 €
Përfshirë TVSH
-7%

Sensor i lëvizjes iQtech SmartLife MS03, Wi-Fi

46.17 € 49.12 €
Përfshirë TVSH
-11%

Senzor i përmbytjes iQtech SmartLife WL02, Wi-Fi

67.82 € 75.70 €
Përfshirë TVSH
-12%

Detektor i tymit Sonix ACS SMKY3

39.28 € 44.20 €
Përfshirë TVSH

Sensor i lëvizjeve Evolveo Sonix

44.20 €
Përfshirë TVSH
-6%

Detektor i ujit iGET SECURITY P9

18.60 € 19.59 €
Përfshirë TVSH
-6%

Detektor për dyer dhe dritare iGET SECURITY P8, me alarm

18.60 € 19.59 €
Përfshirë TVSH
-6%

Sensor i lëvizjes TP-Link Tapo T100, 5m, për H100

34.35 € 36.32 €
Përfshirë TVSH
-19%

Sensor i lëvizjes Eufy Motion, i bardhë

65.85 € 80.62 €
Përfshirë TVSH
-19%

Monitor smart për pishinë ONDILO ICO, WiFi + Bluetooth

597.41 € 737.48 €
Përfshirë TVSH
-7%

Sensor i lëvizjes Tesla

39.28 € 42.23 €
Përfshirë TVSH
-20%

Sensor Tesla për dyer dhe dritare

33.37 € 41.24 €
Përfshirë TVSH
-7%
-6%

Sensor vibrimi iGET për alarmin iGET SECURITY M5

33.37 € 35.34 €
Përfshirë TVSH
-6%
-6%
-7%
-12%
-6%
-6%

Detektor i xhamit Hikvision AX PRO, me mikrofon

119.01 € 125.90 €
Përfshirë TVSH
-7%

Detektor gazi SAFE 808

41.24 € 44.20 €
Përfshirë TVSH
-10%
-12%

Detektor tymi dhe zjarri Kidde 29HD-L

39.28 € 44.20 €
Përfshirë TVSH
-17%

Senzor sigurie Anker Eufy Entry Sensor T89000D4, i bardhë

54.04 € 64.87 €
Përfshirë TVSH